Značka Caffe Soadi


História a misia

Caffe Soadi vznikla v mestečku Castellammare del Golfo v provincii Trapani na Sicílii. Zakladateľmi tejto kvalitnej značky kávy sú Domenico a Vito Sottilovci, ich predkovaia sa nevenovali vlastnej káve, skôr boli obchodníkmi na trhu s kávou. Zmena nastala vstupom bratov Sottilovcov do rodinného podniku. Svojim neúnavným úsilím a oddanosťou k spokojnému zákazníkovi, vytvorili vlastnú značku - Caffe Soadi.

Caffe Soadi sa zrodila z vášne pre kvalitu a kávu v spojení s tradíciou a inováciami. Spoločnosť veľmi dbá na kvalitu a vysoké štandardy pri pražení a selekcii kávy.


Inovácie

Aby bola naplnená myšlienka - vychutnejte si kvalitnú kávu kdekoľvek - inovovala spoločnosť svoje postupy a technológie a dnes je možné pripraviť si kvalitnú kávu Caffe Soadi aj v pohodlí domova. Caffe Soadi prišla s POD SOAD Calssic, čo predstavuje filtračný balíček s vysokou gramážou kávy na jedno použitie. POD je balený v ochrannej atmosfére, aby sa zachovala chuť a kvality kávy.


Výrobný procesVýrobný proces je charakteristický starostlivým výberom kávových zŕn a stálymi kontrolami kvality, ktoré prispievajú k veľmi kvalitnému výslednému produktu.Caffe Soadi nakupuje najlepšie zelené zrná na trhu skávou a podrobí ich prísnym testom a kontrolám. Takto sa do výsledného produktu dostane len to najlepšie, čo robí kávu Caffe Soadi výnimočnou.Káva je následne pražená pomocou prúdu horúceho vzduchu, kde dochádza k zmene farby na klasickú hnedú, zníženiu hmostnosti a káva získava nezameniteľnú arómu. Každý druh kávy sa praží spôsobom, ktorý z kávy získa jej charakteristické črty.

Posledným krokom je tajný recept zmesi káv, ktorý robí Caffe Soadi skutočne jedinečnou kávou.